hoshmand165@gmail.com ۸۸۸۹۱۵۳۴ - 021
ورود و عضویت
0

سبد خرید شما خالی است

×

درباره دیجی تندرست

داروخانه دکتر هوشمند با بیش از 20 سال سابقه فعالیت در زمینه عرضه داروهای تخصصی و کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی ، غذائی ، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از زمینه های عرضه خدمات داروخانه می باشد.

دارا بودن نمایندگی محصولات معتبر آرایشی و بهداشتی و ارتوپدی با مناسب ترین قیمتها از ویژگی های داروخانه دکتر هوشمند میباشد . مشاوره خرید محصولات آرایشی بهداشتی , ارتوپدی , تجهیزات پزشکی و مکملهای رژیمی غذایی و همچنین مشاوره دارویی ( در حین نسخه پیچی ) توسط دکتر داروساز از دیگر خدمات حضوری داروخانه دکتر هوشمند می باشد . 

دیجی تندرست فروشگاه آنلاین داروخانه دکتر علی هوشمند بوده و از طرف دانشگاه علوم پزشکی ایران دارای مجوز فعالیت بوده و مدیریت این فروشگاه بر عهده دکتر علی هوشمند است.

تمامی محصولات این وب سایت غیردارویی بوده و حسب مورد دارای مجوز و پروانه بهداشت از طرف سازمان غذا و دارو و دانشگاه علوم پزشکی ایران و وزارت صنعت مهدن و تجارت می باشد

0